Remonty uszczelnień

Oferujemy efektywne kosztowo usługi remontowe, w wykonaniu jak-nowe, dla praktycznie każdego uszczelnienia mechanicznego, zarówno produkcji własnej jak i naszych konkurentów.


Nasza proces remontowy, w wykonaniu jak-nowe, przywraca uszczelnienia klientów do ich pierwotnej funkcji, oszczędzając im kosztów sprzętu zastępczego. Dostępne poprzez globalną sieć centrów serwisowych, obsadzonych przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów technicznych, nasze usługi remontowe zapewniają ekonomiczną i przyjazną dla środowiska alternatywę dla zakupu nowych uszczelnień.

Ciągłe inwestycje w zaawansowane technologie i kadrę ekspertów pozwalają naszym centrom serwisowym zaoferować niezrównany, w wykonaniu jak-nowe, serwis dla praktycznie każdej odmiany uszczelnienia mechanicznego.

Remontujemy uszczelnienia standardowe i niestandardowe, w tym uszczelnienia do mikserów i mieszkowe, uszczelnienia gazowe i złącza obrotowe. Aby zapewnić najbardziej kompleksowe usługi remontowe nie tylko przywracamy do funkcjonalności jak-nowe własne produkty, ale również uszczelnienia wykonane przez naszych konkurentów.

Innowacyjna technologia i praktyki, takie jak CAD, CAM, wielo-osiowa obróbka CNC oraz znajomość systemów zarządzania są szeroko stosowane w naszych ośrodkach remontowych, aby zapewnić szybką obsługę serwisową, reprezentując zarówno doskonałe warunki jak i wyjątkową jakość.