O AESSEAL

Firma AESSEAL® jest jednym z wiodących specjalistów światowej klasy w branży uszczelnień mechanicznych, systemów wspomagających oraz systemów ochrony łożysk.

Działając na sześciu kontynentach, firma AESSEAL® jest 4-tym największym dostawcą uszczelnień mechanicznych na świecie. Doskonała obsługa oraz innowacyjne produkty, które przynoszą klientom wymierne korzyści przyczyniają się do ciągłego jej wzrostu.

Firma AESSEAL® posiada certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, ISO 29001 oraz OHSAS 18001. Nasze zaangażowanie w walce z przyczynami i skutkami zmian klimatycznych zostało uhonorowane prestiżową nagrodą organizacji Climate Change. Firma zdobyła wiele nagród z zakresu ochrony środowiska i osiągnęła poziom platynowy w zakresie świadomości ekologicznej.

Serwis

Naszym celem jest świadczenie Klientom usług na tak wysokim poziomie,
aby nigdy nie musieli zastanawiać się nad zmianą dostawcy. 
C.J. Rea OBE, Managing Director

Obsługa klienta zapewniana jest z 230 lokalizacji w 104 krajach, włączając w to 9 fabryk oraz 58 lokalizacji serwisowych, a ponad 300 konsultantów technicznych codziennie odwiedza zakłady przemysłowe.

Innowacyjność

Przez ostatnie dekady, Firma AESSEAL® zainwestowała ponad 7% rocznych dochodów ze sprzedaży w badania i rozwój produktów, dzięki czemu dzisiaj może poszczycić się jedną z najbardziej zaawansowanych technologii uszczelnień dostępnej na świecie. 

Wartości

Wszystkie nasze działania biznesowe są w pełni przejrzyste i działamy z taką samą bezkompromisową uczciwością w każdym ze 104 krajów, w których oferujemy nasze produkty i usługi.

 

contact